Привіт, я Юлія Пастиль, HR Manager в компанії Stellantis і маю команду в Україні на ремоуті (тепер). З початку відключень восени 2022 ми з командою пройшли емоційний стрес і термінові поїздки в офіс на підзарядку. Пізніше всі звикли до запізнень на колли (колеги переключалися на мобільний інтернет) і раптові зникнення з дзвінків, коли все відновлювалось. Ще пізніше розробили систему статусів «без електрики» в Slack й організували закупку павербанків для команди (ще тоді в компанії CloudMade). Зʼїли собаку, так би мовити😂
Усі ці кейси вибудували певний досвід, який став бекграундом підготовки до нового сезону відключень, тому цього разу вже не так страшно.
Тут хочу поділитись тим, що допомагає мені в сетапі робочого дня та мінімізації стресу в робочі години:
Проаналізуйте місця зі світлом і хорошим Wi-Fi, коворкінги й кавʼярні, які працюють біля вас. Тиша, завжди вільні місця, дізнайтеся про них завчасно, а не вже підключившись на дзвінок. Якщо ви знаєте, коли очікувати планового відключення світла — сплануйте зміну локації, щоб це було комфортно.
Плануєте проходити інтервʼю? Створіть слоти в календарі, які будуть для вас показником годин з і без світла, аби ви відразу знали, чи зможете приєднатися до дзвінка. Тут попередній пункт також буде актуальним.
Є графіки?Дізнайтесь коли очікувати увімкнення електрики й завчасно підготуйте всі девайси, які потребують зарядки. Не бігайте в гарячці з навушниками, лептопом, павером, намагаючись зрозуміти, що треба ще підзарядити в першу чергу і чи вмикати пральну машину саме зараз😀 До речі, я користуюсь аппкою «Світло», тут бачу всі відключення й отримую сповіщення за 30 хв до наступного відключення. Дуже зручно.
Якщо у вашому регіоні працюють графіки відключень — спробуйте запланувати дзвінки відповідно, аби ви не нервували. Якщо ж не вийде — можна запланувати підключення не з дому:)
Знайдіть ті самі провідні навушники, які чекають свого часу. Як правило ейрподс розряджаються в найбільш неочікуваний момент, а навколо може бути шумно. Тому нехай будуть поряд.
Деякі документи й матеріали я завантажую на лептоп, щоб мати можливість їх опрацювати, поки інтернет підключення буде обмеженим. Можливо, ви також можете визначити частину роботи, для якої інтернет не потрібен.
Ваша компанія пропонує реімбьорс коворкінгів, закупку екофлоу або павер банків? Ні ? А може, ви не знаєте про це? Запитайте, поцікавтеся про те, що вам можуть надати, або як допомогти для безперебійного виконання роботи.
Що роблю після роботи, коли немає світла?
Йду на прогулянку, слухати генератори) Насправді, гуляю з Тобі (мій йорк) і кличу друзів пограти в настолки, запалюємо свічки, або вмикаємо гірлянди. Тут головне стежити, щоб ніхто не мухлював в напівтемряві😂 Ходимо в гості до батьків на вечерю, намагаємося не чекати, поки зʼявиться світло. В інші дні я йду в зал, там завжди є світло. Весь негатив, як рукою знімає.
З дозволу друзів та колег ділюсь їх рекомендаціями й досвідом:
Хочеться підсумувати й сказати, що ми всі в цьому єдині. Буває легше, а іноді зовсім важко. В окремі дні на гарному настрої, а час від часу не хочеться нічого. Думаю, що ваші колеги, HR, рекрутери й менеджери розуміють всю ситуацію, тому ви спокійно можете поділитися своїми переживаннями або прийти з питаннями та проханням про певний саппорт.
Бажаю вам більше світла кожного дня і перемоги!
PS. Стаття була написана в години відключень світла та на наполовину зарядженому лептопі.
Boolean search для IT-рекрутера: гайд для початківців
читати 20 хв
Марія СидоришинаTechnical Recruiter у ITExpert
Наш веб-сайт використовує cookies для того, щоб зробити перегляд сайту кращим для вас. Нажимаючі «Дозволити усі», ви погоджуєтесь на використання cookies. Політика конфіденційності.