Центр UNBROKEN та Hillel IT School запустили соціальний освітній проєкт для фахівців, які займаються відновленням важкопоранених захисників. Перший етап — це безкоштовне навчання з англійської мови для працівників Національного реабілітаційного центру.
Володіння іноземною значно розширює можливості для отримання нових знань та підвищення кваліфікації. Зокрема, дає змогу українським спеціалістам ще тісніше співпрацювати з колегами за кордоном, стажуватися, переймати досвід та передові практики. А отже — сприяє підвищенню в Україні якості реабілітаційних послуг.
Наразі безоплатний курс з підвищення рівня володіння англійською мовою у Hillel IT School проходять 17 спеціалістів Центру UNBROKEN.
Знання англійської дає змогу нашим фахівцям розширити горизонти, обмінюватися досвідом із закордонними колегами та покращувати якість допомоги, яку ми надаємо пацієнтам. Ми вже бачимо перші реальні результати проєкту: наші спеціалісти впевненіше комунікують англійською та використовують нові знання у своїй роботі.
Додатково протягом місяця навчання мають розпочати ще 10 фахівців з протезування та реабілітації.
Цей проєкт допомагає не тільки фахівцям, але й надасть додаткові реальні можливості для пацієнтів. Адже саме для їхнього відновлення свої знання у цій сфері й розширюють протезисти та фізичні терапевти Центру UNBROKEN. Віримо, що подібних ініціатив в Україні ставатиме все більше і це матиме відчутний вплив на покращення ситуації у галузі реабілітації та протезування зараз та після війни.
Довідка:
Згідно з останніми оприлюдненими даними від Міністерства охорони здоров’я України, станом на листопад 2023 року, понад 50 тисяч українців мають ампутації внаслідок війни. Щодня кількість людей із втраченими кінцівками зростає, а висококваліфікованих спеціалістів з реабілітації та протезування все ще бракує. Тому у Центрі UNBROKEN активно долучають до навчань з іноземними спеціалістами, які приїздять до Львова, колег з різних куточків України.
За інформацією МОЗу, станом на січень 2025 року в країні працює близько 300 протезистів-ортезистів. Аби вони мали змогу співпрацювати з іноземними колегами та переймати досвід у найкращих спеціалістів, їм потрібні знання англійської мови.
Освітній проєкт з вивчення іноземної фахівцями Національного реабілітаційного центру триватиме впродовж 2025 року. Другий етап передбачає збільшення кількості учасників.