Що (не) працює у стартапах і бізнесі. Поради та як з цим жити в реальності

Що (не) працює у стартапах і бізнесі. Поради та як з цим жити в реальності

  • 31 березня
  • дивитись 77 хв

Чому одні стартапи вистрілюють і переростають у всесвітні корпорації, а інші так і залишаються ноунеймами? Ідея, команда, везіння, стратегія чи все разом? Цього разу розбирали формулу успіху для молодого інноваційного бізнесу.

ПОГОВОРИМО ПРО:
➜ особливості стартапів і підводні камені ведення бізнесу
➜ людські ресурси, силу й синергію команд
➜ залучення інвестицій і вдале позиціонування
➜ вихід на міжнародні ринки: виклики й можливості

І, звичайно, не тільки розбирали приклад, але й ділилися конкретними порадами, інсайтами та чіткими кроками «а що робити, коли…».

НАШІ ГОСТІ:

Ігор Окландер — кандидат економічних наук, маркетолог, експерт у стартапах, бізнес-консультант, CEO МІМ:AGENCY
https://www.linkedin.com/in/igor-oklander-736630102
https://www.instagram.com/igor.oklander

▶ Цікаві факти: відбирає в команду людей із широким кругозором, тому крім вдалого резюме цікавиться захопленнями й хобі кандидатів. Ігор має ступінь Ph.D. з Regional Economy.

Олексій Василенко — 25 років, випускник Hillel IT School, завершив курс «Python Pro» https://ithillel.ua/courses/python-pro та 2 роки тому почав працювати над власним проєктом, який виріс у стартап.
https://www.linkedin.com/in/olexiy-vasylenko
https://www.instagram.com/oleksii.vasylenko

▶ Цікаві факти: ще 4 роки тому працював юристом і встиг за цей час зробити світчинг в айті й стартувати власний бізнес. Та ще й такий, про який писали ЗМІ та ми робили окреме інтерв'ю: https://youtu.be/2wt6FALJJdA

Будучи початківцем, він зібрав ще 80 джунів, які шукали свою першу роботу в IT, і почали створювати власні пет-проєкти в рамках DigitalMindsUA. З трьох обраних ідей стартапів один припинив існування, інший розвивається окремо, а третій — Codewius — виріс у повноцінний стартап. Наразі поєднує фултайм роботу як Python Developer з роллю підприємця.

Дізнайтеся, що відбувається за лаштунками бізнесу: від ідеї, зародження, до перших факапів і завоювання іноземних ринків. Практичні кейси й тактичні поради для стартапів у новій серії YouTube-подкасту «Цього разу».

Рекомендуємо публікації по темі

Рекомендуємо курс по темі