1
5

Оцінити

ЗаходиОдеса 5 7 голосів 670

PhotoHack Odessa

PhotoHack Odessa — хакатон по створенню рішення для візуалізації тексту, яке буде використано в клавіатурі для месенджерів.

Призовий фонд 200 000 гривень!

Комп'ютерна школа Hillel в Одесі спільно з творцями популярного додатка Photo Lab запрошує Випускників школи Hillel, а також випускників технічних і художніх вузів взяти участь у PhotoHack Odessa.

PhotoHack Odessa — це повна свобода творчості для розробників, дизайнерів, і просто креативних людей, які не бояться експериментів і готові створювати нові формати спілкування в месенджерах.

Програма:

Учасникам належить розробити креативне рішення для візуалізації тексту, яке буде використано у клавіатурі для месенджерів. На вході програма отримує текст і селфі користувача, а повертає зображення, яке можна використовувати на додаток до тексту або замість нього.

Призи:

1-е місце 100 000 гривень

2-е місце 65 000 гривен

3-е місце 35 000 гривен

  • Повернення витрат на проїзд за умови захисту прототипу в другий день хакатона
  • Переможці отримають можливість співпрацювати з Photo Lab.
  • Кращі команди можуть отримати контракт на розробку від Photo Lab на суму до 700 000 гривен.

Прийом заявок для участі до 27 вересня.

PhotoHack пройде 28 вересня о 09:00 і 29 вересня. Нагородження переможців відбудеться 29 вересня о 21:30. PhotoHack пройде в в Комп'ютерній школі Hillel за адресою: м Одеса, вул. Канатна, 22, 2-й поверх. Участь у заході безкоштовна.

Схожі матеріали

Подпишитесь на рассылку
Компьютерной школы Hillel

Ви отримаєте:

  • Інформацію про корисні галузеві заходи
  • Цікаві статті IT-сфери
  • Новини Комп'ютерної школи Hillel