1
5

Оцінити

ЗаходиОдеса 5 1 голос 103

Aim High Hackathon в Одесі

Aim High Hackathon — можливість отримати досвід роботи на реальному проекті, зробити свій внесок у поліпшення життя міста, завести нові корисні знайомства і просто весело провести час у компанії однодумців!

Компанія HYS Enterprise спільно з соціальної платформою «Добра справа» і Комп'ютерною школою Hillel проведуть в Одесі Aim High Hackathon. За два дні команди повинні розробити прототип або робоче IT-рішення і презентувати його в останній день заходу.

Основна мета Хакатона — створення автоматизованих рішень, які допоможуть у майбутньому втіленні соціально значущих проектів.

Учасники зможуть вибрати для реалізації один з представлених проектів платформи «Добра справа» або запропонувати свою ідею, втілення якої може стати хорошою соціальною ініціативою (сфера екології, медицини, освіти та ін.).

Ми запрошуємо до участі всіх IT-фахівців нашого міста і не тільки, незалежно від рівня кваліфікації та володіння технологіями, студентів технічних внзі всіх небайдужих до долі нашого міста.

Як взяти участь:

  • Сформувати команду. Команда може складатися з 3-5 учасників (це можуть бути розробники, QA інженери, навіть дизайнери)
  • Зареєструватися самостійно. Якщо є велике бажання взяти участь, але у тебе немає команди, ми знайдемо команду, де є вільні місця або сформуємо нову.

Три кращі ідеї, відібрані суддями, займуть почесні призові місця у фіналі і будуть винагороджені організаторами і партнерами Хакатона.

Aim High Hackathon пройде 19-20 жовтня з 09:00. Hackathon пройде в Комп'ютерній школі Hillel за адресою: м Одеса, вул. Канатна, 22, 2-й поверх. Участь у заході безкоштовна.

Схожі матеріали

Подпишитесь на рассылку
Компьютерной школы Hillel

Ви отримаєте:

  • Інформацію про корисні галузеві заходи
  • Цікаві статті IT-сфери
  • Новини Комп'ютерної школи Hillel