1
4.3

Оцінити

Статті читати 5 хв. 4.3 20 голосів 3980

7 причин вивчити Photoshop, або «Та-я-ж-не-дизайнер»

Мабуть, в сучасному світі не зустріти жодної людини, яка б не чула про таку програму як Adobe Photoshop та й взагалі про компанію Adobe. А все тому, що хочемо ми цього чи ні, ми живемо в світі digital, де величезний відсоток інформації ми отримуємо саме в цифровому форматі, що, звичайно, має на увазі неймовірну кількість зображень, фото, віжуалів, відео, реклами і багато чого іншого.

Photoshop перетворює прості картинки в шедеври. Його універсальність зробила його бажаним у всьому світі, тому що це - одна з кращих програм для редагування фотографій. Adobe Photoshop зручний у використанні і надає безліч інструментів, які можна легко і швидко освоїти. Наші очі вже пристойно надивилися і стали злегка розбещеними відносно якісного візуального контенту, особливо після того як на пік популярності зійшов Instagram. Ми легко можемо відрізнити хороше фото від аматорського, так само, як і якісну рекламу від діяльності так званих «майстрів фотошопу».

І як мінімум одна причина з тисячі освоїти цей інструмент — мати можливість виділятися на загальному тлі неякісного візуального контенту, який забруднює нашу середу. А ось ще кілька:

1. Новий спосіб самовираження

Можливо, раніше у вас не було можливості вивчити основи малюнка або записатися на курси живопису, але ви завжди хотіли знайти спосіб покреативити. За допомогою тисяч навчальних програм (tutorials), знайдених в Інтернеті, ви можете легко висловити свої творчі ідеї за допомогою Photoshop. До речі, зі звичайного хобі це може перерости в хороший спосіб заробітку.

2. Можливість навчитися редагувати фото

Photoshop найбільш відомий як інструмент для маніпуляцій з фотографіями. Жодне якісне зображення не пройшло повз середовища Photoshop. Навіть з тієї простої причини, що фотоапарати не до кінця точно передають хоча б те, як наше око бачить кольори, — це допоможе підправити Photoshop. Ви можете піти далі і використовувати свою уяву, щоб створювати сюрреалістичні зображення, або елементарно надавати вашим фотографіям в особистому блозі, Instagram або на сайті гідний вигляд. Адже часто навіть любительське фото можна перетворити в професійне, всього лише правильно його обробивши.

3. Тренувати око

На ваше творче чуття і візуальний смак буде надано позитивний вплив. Адже робота з зображеннями завжди має на увазі хорошу композицію, колір і світло, розташування в просторі, взаємодія об'єктів, співвідношення і пропорції, перспективу і багато інших аспектів. Замість того, щоб годинами і днями вивчати суху теорію по книгам, це все можна швидко відчути на практиці. Таким чином можна без ризику помилятися і створювати безліч різних варіантів одного зображення, щоб в результаті отримати те, яке буде справляти максимальне враження.

4. Бути у тренді

Однією з найбільш сучасних тенденцій в digital сфері є техніка колажу: від самого простого в SMM до найскладнішого в рекламі або ілюстрації. Цей новий спосіб подачі зображення дозволяє поєднувати і об'єднувати зображення і фотографії, комбінувати їх частини, накладати і поєднувати з різними ефектами і типографікою заради максимальної передачі ідеї і можливості отримати емоційний відгук користувача. Тому незалежно від того, працюєте ви над великим сайтом або просто хочете запостити запис на фейсбуці, цей тренд буде найпотужнішим інструментом.

5. Photoshop – інструмент для бізнесу

Якщо ви хочете створити бізнес на основі власного художнього продукту, Photoshop може допомогти розробити його якісно. Сьогодні, в епоху високих технологій, бізнес електронної комерції поступово зростає. Гарна і «смачна» картинка має велике значення для залучення клієнтів. Ви можете зробити ваші фотографії продукту більш привабливими за допомогою Photoshop і тим самим отримати на них більший відгук навіть на підсвідомому рівні, адже ми завжди схильні проявляти якусь ступінь довіри до естетично приємних продуктів або їх зображень.

6. Moodboard і візуалізація

Дуже часто нам необхідно якісно зобразити і презентувати свою ідею, щоб на неї позитивно відреагували. Це може бути необхідно для великої презентації в компанії, приватної зустрічі з колегами, запуску нового проекту або навіть в особистих цілях. Тут можуть стати в нагоді мудборди (moodboard). Набір правильно підібраних, обрізаних та комбінованих зображень допоможе вам максимально передати на екрані те, що ви представляєте у себе в голові. Крім цього ви, нарешті, можете відійти від шаблонних презентацій і створювати якісний унікальний візуальний продукт, щоб по-справжньому захопити увагу глядача.

7. Photoshop – спосіб увійти у сферу веба

Сайти, банери, реклама в Facebook, імейл-розсилки та особисті підписи — все це створюється в Photoshop. Перш ніж сайт стане кодом, він спочатку повинен стати макетом, де можна створювати, змінювати, переміщувати і працювати з будь-якими елементами майбутнього сайту, щоб вибрати найбільш пасуючий стиль і подачу інформації, яка сприятиме розвитку бізнесу.

Так що ж можна зробити за допомогою програми Adobe Photoshop? У ньому можна зробити абсолютно все: створювати сучасні текстові ефекти, колажі з фотографій, графіку для сайтів, контент для блогів і соціальних мереж, різні фантастичні зображення, спецефекти, фонові зображення і ще багато всього, що оточує нас кожен день. Хоч часом ми цього навіть не помічаємо.

Photoshop має безмежні можливості, кілька сотень інструментів, тисячі різних функцій, а ефектів - взагалі мільйони. Вивчити його досконало практично неможливо, але освоїти на гідному рівні - цілком можливо.

Схожі матеріали

Подпишитесь на рассылку
Компьютерной школы Hillel

Ви отримаєте:

  • Інформацію про корисні галузеві заходи
  • Цікаві статті IT-сфери
  • Новини Комп'ютерної школи Hillel