Укр Рус
У Києві відбудеться другий щорічний форум InnoTech Ukraine

У Києві відбудеться другий щорічний форум InnoTech Ukraine

  • 22 січня, 2016

Для демонстрації всіх тенденцій сучасних технологій 11-12 березня жителів столиці чекає друга виставка-конференція InnoTech Ukraine.

Майбутнє диктує свої правила — на даний момент все більше компаній займається впровадженням інноваційних технологічних рішень у свою роботу. Щорічний форум InnoTech Ukraine демонструє успіхи інженерів і розробників у робототехніці, створенні розумних гаджетів і різноманітних цифрових пристроїв.

Організатором заходу стала компанія Smile-Expo, яка має великий досвід проведення різноманітних виставок та конференцій, пов'язаних з інноваціями і цифровим світом.

Форум InnoTech Ukraine — це дводенне занурення у світ сучасних технологій. Його учасники — успішні компанії, передові розробники, новатори, котрі впроваджують технологічні досягнення сучасності. Гостей заходу чекає величезна кількість активностей, які зможуть перенести присутніх у світ інноваційних рішень і техніки майбутнього.

Основними активностями, які пропонує InnoTech, стануть:

  • Конференція (11-12 березня) — виступи лідерів і визнаних гуру галузі. Тут прозвучать найсвіжіші ідеї, точні прогнози щодо розвитку інноваційних рішень в Україні. Також експерти виступлять з доповідями і проведуть презентації своїх розробок. Йтиметься про ключові аспекти світу технологій, його стан і майбутні перспективи.
  • Demo-zone (11-12 березня) — це величезна кількість стендів, на яких будуть представлені останні інноваційні розробки та технологічні рішення. Тематичні розділи представлені зонами дронів, 3D-друку, роботів і smart-технологій.
  • Виставкова зона — це можливість протестувати новітні AR / VR-гаджети, помалювати 3D-ручкою і поспілкуватися з персональними роботами, роботами-телеприсутності і іншими.
  • Дитячі майстер-класи (12 березня) — це місце, де підростаюче покоління зможе створити і запрограмувати робота, познайомитися з технологіями 3D-друку і зібрати свій 3D-принтер, а також навчитися основам управління дронамі. Організатори допоможуть вашому маленькому чаду оволодіти знаннями в сфері науки за допомогою різноманітних ігор та конкурсів.

У цьому році основними напрямками форуму стануть:

  • 3D-printing
  • Robotics
  • Smart technologies
  • Health care
  • Education

Організатори обіцяють зробити InnoTech Ukraine 2016 максимально цікавим, насиченим та інформативним. Для цього були запрошені понад тридцять спікерів, а також представників успішних стартапів, які поділяться Лайфхаками просування з гостями форуму. Крім того, організатори підготували для учасників кілька приємних сюрпризів, про які можна буде дізнатися тільки на заході.

Придбати подарунковий сертифікат

Придбати подарунковий сертифікат

Gift certificate background image Gift certificate background image