Укр Рус
Чемпіони завжди і у всьому. Спортивний день Комп'ютерної школи Hillel

Чемпіони завжди і у всьому. Спортивний день Комп'ютерної школи Hillel

  • 21 червня, 2017

Швидше. Вище. Сильніше. Спортивний день Комп'ютерної школи Hillel пройшов на змагальній ноті. Ось уже третій рік поспіль за традицією для Студентів, Випускників, Викладачів і співробітників Школи організовується активний відпочинок у приємній компанії.

Виступ чірлідерів-любителів під час баскетбольного матчу

Настільний теніс, дартс, естафети і баскетбол — така програма була на Спортивному дні у цьому році. Всі, хто прийшов весело провести час, знайшли заняття до душі.

Дартс — гра, яка розвиває влучність і концентрацію, а цих якостей учасникам Спортивного дня не позичати. Після трьох турів напруженої боротьби визначилися три призера. Ними стали: Станіслав Пархоменко, який завоював бронзу, Костянтин Ботнар, який посів другу сходинку і Аркадій Атрошін — чемпіон турніру з дартсу.

​У “яблучко”

Ніщо так не розвиває координацію і швидкість реакції, як настільний теніс. Цей вид спорту особливо люблять Студенти та викладачі Школи. Навколо учасників завжди збираються вболівальники, які підтримують гравців. Найбільш спритними і влучними у пінг-понгу виявилися Вадим Друмов (III місце), Влад Степанов (II місце) та Станіслав Пархоменко (I місце).

Спритні і вмілі

Ті, хто не дуже сильний у професійному спорті, взяли участь у естафеті з м'ячем. І м'язи потренували, і повеселилися від душі.

Весела естафета

На завершення спортивного свята відбувся баскетбольний матч. Учасники розділилися на дві команди: Hillel Foxes і Japan. Боротьба розігралася не на жарт, ніхто з суперників не хотів поступатися перемогою. В результаті напруженої гри з рахунком 33:24 чемпіоном стала команда Hillel Foxes.

Боротьба розігралася не на жарт

Переможці турнірів були нагороджені пам'ятними медалями. Але головним призом для учасників Спортивного дня став гарний настрій.

Придбати подарунковий сертифікат

Придбати подарунковий сертифікат

Gift certificate background image Gift certificate background image