1
5

Оцінити

ЗаходиОдеса 5 5 голосів 912

Запрошуємо на презентацію робочих прототипів четвертого циклу програми Hillel Evo в Одесі

Четвертий цикл програми Hillel Evo в Одесі добігає кінця. Учасники вже підготували презентації робітничих прототипів, серед яких буде визначено кращого.

На пітчингу ідей були відібрані два проекти, які протягом декількох місяців реалізовувалися Студентами і Випускниками Школи під керівництвом менторів.

Серед них:

Champion — додаток для систематизації контролю документів спортсменів для змагань у всіх видах бойових мистецтв. Забезпечує зручну online-реєстрацію, можливість оновлювати статус кожного спортсмена команди, відслідковувати атестації на пояси, попередні досягнення, планувати графік змагань. Включає функціонал як для тренерів і спортсменів, так і для організаторів змагань. Вирішує проблеми жеребкування спортсменів і документації — протоколи змагань будуть доступні для скачування.

Go Clean — сервіс з пропозиціями про разовий підробіток, наприклад, прибирання. Замовник зможе запропонувати вид підробітку і ціну, а здобувач може погодитися і підтвердити замовлення або поторгуватися про ціну. Включає систему відгуків і рейтингу замовників і виконавців.

Презентація робочих прототипів відбудеться 17 жовтня о 19:00 в Комп'ютерній школі Hillel за адресою: м Одеса, вул. Канатна, 22, 2-й поверх. Запрошуємо учасників та гостей. Попередня реєстрація обов'язкова.

Нагадаємо, що програма Hillel Evo спрямована на реалізацію ідей Студентів та Випускників Школи, а також отримання ними ще більшого практичного досвіду. В рамках програми Студенти отримують можливість напрацювати портфоліо для майбутнього працевлаштування під керівництвом кваліфікованих наставників.

Схожі матеріали

Подпишитесь на рассылку
Компьютерной школы Hillel

Ви отримаєте:

  • Інформацію про корисні галузеві заходи
  • Цікаві статті IT-сфери
  • Новини Комп'ютерної школи Hillel