1
5

Оцінити

ЗаходиКиїв 5 3 голоси 626

Відкрита зустріч «Хочу в IT. З чого почати» у Києві

Працювати в сфері IT, безумовно, перспективно і зараз в якійсь мірі навіть модно. Багато хто думає про те, щоб пов'язати своє життя з інформаційними технологіями, але не можуть визначитися, з чого ж все-таки почати освоєння нової професії. Виникає безліч питань: чи вийде, який напрямок вибрати, скільки часу займе навчання. Відповісти на них допоможуть досвідчені фахівці.

Комп'ютерна школа Hillel у Києві пропонує всім бажаючим пов'язати своє життя з IT відвідати відкриту зустріч «Хочу в IT. З чого почати». В ході зустрічі Викладачі школи — практикуючі фахівці з топових IT-компаній — розкажуть про перспективи різних напрямків сфери і допоможуть усім, хто ще не визначився, чим саме він хоче займатися в IT, прийняти правильне рішення.

Програма:

  • Олександр Федик, SММ у Tribal Worldwide — покаже можливості SMM-спеціальності;
  • Валерій Тернавський, Front End у CleverStaff — познайомить з нюансами Front-End-розробки;
  • Андрій Кругляк, UI/UX дизайнер у ZonWords — розповість про специфіку роботи у сфері web-дизайну;
  • Дмитро Долгий, Java-програміст у ParkCode — відкриє двері на шляху до пізнання мови програмування Java.

Зустріч допоможе зрозуміти, що початок кар'єри в IT не викличе складнощів, якщо правильно підготуватися і ретельно спланувати всі подальші дії. Головне — усвідомлено вибрати напрямок, яке буде відповідати вашим здібностям і інтересам.

Захід відбудеться 21 листопада о 19:00 в Комп'ютерній школі Hillel за адресою: вул. Мечникова, 14/1, 2-й поверх, офіс 222а. Участь у заході безкоштовна. Кількість місць обмежена. Реєстрація обов'язкова.

Схожі матеріали

Подпишитесь на рассылку
Компьютерной школы Hillel

Ви отримаєте:

  • Інформацію про корисні галузеві заходи
  • Цікаві статті IT-сфери
  • Новини Комп'ютерної школи Hillel