1

Оцінити

ЗаходиКиїв 105

Майстер-клас «Теорія ігор» у Києві

Теорія ігор — математичний метод вивчення оптимальних стратегій в іграх. Гра тут — це процес, в якому беруть участь кілька сторін, які борються за реалізацію своїх інтересів. Кожна зі сторін має свою мету і використовує певну стратегію, яка може вести до виграшу або програшу — залежно від поведінки інших гравців. Теорія ігор допомагає вибрати найкращі стратегії з урахуванням уявлень про інших учасників, їх ресурси і їх можливі вчинки.

Комп'ютерна школа Hillel у Києві запрошує на майстер-клас «Теорія ігор». Майстер-клас проведе Іван Іщенко, Director Strategy and Products у Globberry.

Програма:

  • Більшість взаємодій у бізнесі і поза ним можуть бути описані у термінах теорії ігор. Це дозволяє не тільки виявити оптимальних стратегій, але і в цілому ширше подивитися на контекст гри, поставити себе на місце опонента.
  • Як і кожна модель — теорія ігор має обмеження, а реальність набагато багатша. Ми поговоримо про bounded rationality. Поведінкові аспекти ігр та де закінчується раціональність людини.
  • Як міняти outcome гри, а саме про сигнали, погрози, обіцянки і приклади їх застосування.

Майстер-клас відбудеться 12 червня о 19:00 у Комп'ютерній школі Hillel за адресою: м Київ, вул. Мечникова, 14/1, 2-й поверх, офіс 222а. Участь у заході безкоштовна, необхідна попередня реєстрація.

Схожі матеріали

Подпишитесь на рассылку
Компьютерной школы Hillel

Ви отримаєте:

  • Інформацію про корисні галузеві заходи
  • Цікаві статті IT-сфери
  • Новини Комп'ютерної школи Hillel