1
5

Оцінити

ЗаходиДніпро 5 2 голоси 446

Майстер-клас «Знайомство з Salesforce» у Дніпрі

Salesforce — це платформа, яка повністю хоститься на серверах компанії Salesforce у клауді. Salesforce вже давно вийшла за рамки просто CRM. Salesforce — це клауд-платформа, на базі якої, крім CRM частини, є багато іншого. Salesforce дозволяє створювати і розгортати індивідуальні рішення, автоматизувати бізнес-процеси, інтегруватися із зовнішніми програмами.

Більшість світових ентерпрайз-компаній є клієнтами компанії Salesforce і використовують цю платформу як рішення для своїх бізнес-потреб.

Комп'ютерна школа Hillel в Дніпрі запрошує на майстер-клас «Знайомство з Salesforce».

Спікери:

Олександр Богомаз, Salesforce-розробник, засновник першого українського Salesforce community, розповість детальніше про напрям Salesforce і про те, що необхідно для старту роботи на прикладі особистого досвіду.

Олег Мінько, branch director дніпровського офісу компанії Sparkybit, розповість про актуальні salesforce проектах і роботі з ними, про тенденції на ринку праці та перспективи.

Програма:

  • Можливості в адмініструванні додатку через інтерфейс, що має на увазі наявність розуміння бізнес-процесів тієї сфери бізнесу, з яким ви зіштовхнетеся.
  • Розробнику в Salesforce доводиться вирішувати завдання, пов'язані з базами даних, back-end частиною, дуже схожою на давно відому Java, front-end частиною, де можливості стають значно ширший, і стануть в нагоді знання java-script, html і CSS.
  • Одним вивченням мови все не обмежене: особлива увага приділяється архітектурі. Працюючи з Salesforce, виробляються такі навички, як чистий код і вміння будувати грамотну архітектуру програми.

Майстер-клас відбудеться 20 червня о 19:00 у Комп'ютерній школі Hillel у Дніпрі за адресою: вул. Павла Нірінберга, 10, 1-й поверх. Участь у заході безкоштовна, необхідна попередня реєстрація.

Схожі матеріали

Подпишитесь на рассылку
Компьютерной школы Hillel

Ви отримаєте:

  • Інформацію про корисні галузеві заходи
  • Цікаві статті IT-сфери
  • Новини Комп'ютерної школи Hillel