1
4.8

Оцінити

Статті читати 3 хв. 4.8 15 голосів 3063

Як засвоїти основи фронтенда за 12 годин

Фронтенд-розробка — сьогодні одне з найзатребуваних напрямків у IT-сфері. Представляємо до вашої уваги підборку з 9 відео, яка дасть гарний старт тим, хто хоче спробувати свої сили у фронтенді. Розбір даного багажу знань займає лише 12 годин.

1. З чого почати вивчення фронтенда? Верстка сайту HTML + CSS.

Вебінар з грифом «для початківців» не відкриє Америку, але дозволить засвоїти базис фронтенд розробки. Як організувати проект, підключити файли, перевірити працездатність CSS та HTML — все це ви дізнаєтеся з даного відео. Впевнене пояснення та зрозумілий схематизований відеоряд стануть розгорнутою відповіддю на розповсюджені питання початківців.

2. Chrome DevTools. Огляд основних можливостей веб-інспектора.

Ознайомлення з основними можливостями Chrome DevTools включає в себе обзор корисних функцій браузера Google Chrome. Розписано усе, починаючи з відкриття інспектора за допомогою гарячих клавіш та закінчуючи визначенням проблем сайту через вкладку Audits. Урок короткий, але ємний. Він допоможе розібратися з інструментарієм популярного браузера та ефективно його використовувати.

3. Знайомство з ECMASCRIPT 2015

Професійний фронтенд-розробник та викладач розповідає про ECMAScript 6. Вебінар засновано на презентації, кожен слайд якої доповнено практичним використанням теорії. Використовується Sublime Text, Node.js та транспайлер Babel. Вебінар інформативний та заточений під тих, хто тільки почав вивчати фронтенд.

4. Що таке Avocode? Повне керівництво по Авокод за 10 хвилин.

Короткий відеоурок, присвячений інструменту для верстання, працюючому з макетами популярних графічних редакторів (Photoshop, Sketch), Авокод. Інформація стосується визначення, призначення та використання програмної середи Avocode. У цілому, повний набор базових знань про незамінного помічника будь-якого верстальника.

5. CSS препроцесори

Як стало зрозуміло з першого уроку, фронтенд та CSS нерозлучні, та в цьому відео тема взаємозв’язку розкриється краще. Що таке препроцесори CSS, навіщо вони потрібні та як їх використовувати — про все по порядку.

Акцент зробили на недоліки каскадних таблиць стилю та тому факті, що усунути ті самі недоліки складно. Часто саме надстройки, які надають CSS новими можливостями, рятують ситуацію.

6. Використання CSS, JS та SVG анімації

Web-анімація — складний процес, у якого є велика кількість варіантів реалізації. В ході вебінара не тільки розкажуть, але й покажуть головні відмінності різноманітних засобів створення анімованих зображень. Цікаві яскраві приклади та порівняння допоможуть швидко розібратися в основах Web-анімації.

7. React - це просто

Смілива заява, але з цим приходиться погодитися, так як вебінар вичерпний, та в ньому ця JavaScript-бібліотека розкривається з усіх боків. У вебінарі йдеться про швидкість, універсальність та інші переваги React, які доповнюють знання про фронтенд. Крім того, наочна реалізація теоретичної частини дозволить «набити руку».

8. Посібник для новачків: як залити портфоліо на хостинг

Хтось каже: «Та що в цьому складного?», та цей хтось явно не навачок у цьому ділі. Тут же матеріал подано таким чином, що зрозуміє будь-який зацікавлений у вивченні фронтенда. Слухач вебінара зможе завантажити портфоліо на хостинг, щоб зробити його доступним у інтернеті. Паралельно зачіпається прив’язка домена до хостингу.

9. JavaScript. Робота з API Telegram, YouTube, VK

Завершуючий урок по фронтенду — як вишенька на торті. Що таке API, для чого потрібен та інші важливі питання розкриваються у повній мірі. Наряду з цим вивчається функціонал таких популярних сайтів та месенджерів, як VK, Telegram та YouTube.

за материалами сайту proglib.io

Схожі матеріали

Подпишитесь на рассылку
Компьютерной школы Hillel

Ви отримаєте:

  • Інформацію про корисні галузеві заходи
  • Цікаві статті IT-сфери
  • Новини Комп'ютерної школи Hillel