1
4.5

Оцінити

ШколаОдеса читати 1 хв. 4.5 5 голосів 935

Як змусити тренди працювати на себе. Зустріч з Віктором Шабуровим

Як створити стартап на мільйон ... або на 150 мільйонів? На це питання краще за всіх знає відповідь Віктор Шабуров — засновник найуспішнішого стартапу в IT-історії України.

Після того, як Looksery стала частиною компанії Snap, користувачі мессенджера Snapchat змогли приміряти на себе різні образи: починаючи з тварин і закінчуючи мультиплікаційними героями. Лінзоманія охопила людей різного віку буквально по всьому світу. Великою популярністю лінзи користуються серед зірок шоу-бізнесу і навіть політиків.

Охочих поспілкуватися з людиною, яка так добре розбирається у глобальних трендах і знає, як змусити їх працювати на себе, зібрався повний зал. Віктор розповів, як все починалося в Looksery, а потім відповів на запитання аудиторії.

Віктор дав багато корисних порад початківцям стартаперам, поділився лайфхаком з власного досвіду і головне — переконав присутніх, що потрібно розвивати свій бізнес саме в Україні. Для зарубіжних інвесторів не має значення, у якій країні перебуває компанія. Важлива лише наявність дійсно вартих ідей і команди, здатної її реалізувати. Успіх Looksery — найкраще цьому підтвердження.

дивитися всі фото

Схожі матеріали

Подпишитесь на рассылку
Компьютерной школы Hillel

Ви отримаєте:

  • Інформацію про корисні галузеві заходи
  • Цікаві статті IT-сфери
  • Новини Комп'ютерної школи Hillel