1
5.0

Оцінити

ШколаОдеса 5.0 8 голосів 1143

Чемпіони завжди і у всьому. Спортивний день Комп'ютерної школи Hillel

Швидше. Вище. Сильніше. Спортивний день Комп'ютерної школи Hillel пройшов на змагальній ноті. Ось уже третій рік поспіль за традицією для Студентів, Випускників, Викладачів і співробітників Школи організовується активний відпочинок у приємній компанії.

Настільний теніс, дартс, естафети і баскетбол — така програма була на Спортивному дні у цьому році. Всі, хто прийшов весело провести час, знайшли заняття до душі.

Дартс — гра, яка розвиває влучність і концентрацію, а цих якостей учасникам Спортивного дня не позичати. Після трьох турів напруженої боротьби визначилися три призера. Ними стали: Станіслав Пархоменко, який завоював бронзу, Костянтин Ботнар, який посів другу сходинку і Аркадій Атрошін — чемпіон турніру з дартсу.

Ніщо так не розвиває координацію і швидкість реакції, як настільний теніс. Цей вид спорту особливо люблять Студенти та викладачі Школи. Навколо учасників завжди збираються вболівальники, які підтримують гравців. Найбільш спритними і влучними у пінг-понгу виявилися Вадим Друмов (III місце), Влад Степанов (II місце) та Станіслав Пархоменко (I місце).

Ті, хто не дуже сильний у професійному спорті, взяли участь у естафеті з м'ячем. І м'язи потренували, і повеселилися від душі.

На завершення спортивного свята відбувся баскетбольний матч. Учасники розділилися на дві команди: Hillel Foxes і Japan. Боротьба розігралася не на жарт, ніхто з суперників не хотів поступатися перемогою. В результаті напруженої гри з рахунком 33:24 чемпіоном стала команда Hillel Foxes.

Переможці турнірів були нагороджені пам'ятними медалями. Але головним призом для учасників Спортивного дня став гарний настрій.

Схожі матеріали

Подпишитесь на рассылку
Компьютерной школы Hillel

Ви отримаєте:

  • Інформацію про корисні галузеві заходи
  • Цікаві статті IT-сфери
  • Новини Комп'ютерної школи Hillel