1
4

Оцінити

ЗаходиДніпро 4 2 голоси 225

Майстер-клас «Навіщо бізнесу аналітика?» у Дніпрі

Для починаючого бізнесу важливо не тільки придумати концепцію, зробити сайт, зібрати команду і вміти продавати. Сьогодні без інтернет-просування складно уявити практично будь-який бізнес. Але з чого почати? В інтернеті досить багато роликів і книг, які допоможуть налаштувати, запустити і отримати прибуток від інтернет-реклами в перші ж місяці. Але як в цьому інформаційному потоці не загубити найважливіше і не заплутатися у недостовірних фактах? У чому користь аналітики онлайн-реклами для бізнесу?

Комп'ютерна школа Hillel у Дніпрі запрошує на майстер-клас «Навіщо бізнесу аналітика?». Проведуть майстер-клас Павло Хазов, Head of PPC department у Livepage, і Оксана Вобяченко, Head of Digital Marketing у eSputnik і Marketing Consultant у Zazmic.

Павло Хазов представить оглядову доповідь про аналітику онлайн-реклами.

Оксана Вобяченко розвінчає 13 міфів онлайн-реклами.

Майстер-клас розрахований як на людей без спеціальних знань, які цікавляться інтернет-просуванням, так і на починаючих фахівців у сфері інтернет-реклами.

Майстер-клас пройде 7 березня о 19:00 в Комп'ютерній школі Hillel у Дніпрі за адресою: вул. Павла Нірінберга, 10, 1-й поверх.

Участь у заході безкоштовна, необхідна попередня реєстрація.

Схожі матеріали

Подпишитесь на рассылку
Компьютерной школы Hillel

Ви отримаєте:

  • Інформацію про корисні галузеві заходи
  • Цікаві статті IT-сфери
  • Новини Комп'ютерної школи Hillel